Qoşulmama Hərəkatının üzv ölkələrin dövlət və hökumət başçılarının XVIII Zirvə Görüşü
Oktyabrın 25-də Azərbaycanın paytaxtı Bakıda Prezident İlham Əliyevin iştirakı ilə  Qoşulmama Hərəkatının üzv ölkələrin dövlət və hökumət başçılarının XVIII Zirvə Görüşü keçirildi. Bu Tədbirə 160-a yaxın ölkələnin dövlət və hökumət başçıları, həmçinin beynəlxalq təşkilatların rəhbərləri və nümayəndələri qatılmışdırlar. Tədbir Media və Kütləvi İnformasiya Vasitələri KİV tərəfindən geniş şəkildə işıqlandırılmışdır.
Bu genişmiqyaslı layihənin təşkili üçün komandamız böyük iş görüb və qarşıya qoyulmuş bütün  məqsədlərınə uğurla nail olub!

XVIII Саммит глав государств и правительств стран-членов Движения неприсоединения
Государственные мероприятия — проекты, за организацию которых наша компания удостоилась особой чести.
25 октября в столице Азербайджана Баку с участием президента страны Ильхама Алиева стартовал XVIII Саммит глав государств и правительств стран-членов Движения Неприсоединения, в котором приняли участие главы государств и правительств 160 стран и международных организаций. Этот грандиозный проект широко освещался Медиа и Средствами Массовой информации.
Наша команда проделала огромную работу при организации этого масштабного проекта и успешно справилась со всеми поставленными целями и задачами!