Qoşulmama Hərəkatının XVIII Zirvə görüşü çərçivəsində ölkələrin xarici işlər nazirlərinin görüşü
23-24 oktyabr tarixlərində Azərbaycanın paytaxtı Bakıda Prezident İlham Əliyevin iştirakı ilə Qoşulmama Hərəkatının ölkələrinin dövlət və hökumət başçılarının XVIII Zirvə görüşü çərçivəsində ölkələrin xarici işlər nazirlərinin görüşü keçirildi. Tədbir Media və Kütləvi informasiya vasitələri (KİV) tərəfindən geniş şəkildə işıqlandırıldı.
Bu və ayın 25-26 oktyabr tarixində keçirilən növbəti Qoşulmama Hərəkatının üzv ölkələrin dövlət və hökumət başçılarının XVIII Zirvə görüşünün təşkili bizim peşəkar komandamıza həvalə olunmuşdur.

Встреча глав МИД стран участников XVIII Саммита Движения Неприсоединения
23-24 октября в столице Азербайджана Баку, с участием президента страны Ильха Алиева, в рамках XVIII Саммита глав государств и правительств стран-членов Движения Неприсоединения прошла встреча глав Министерств Иностранных Дел всех стран участниц. Событие широко освещалось со стороны Медиа и Средств Массовой информации СМИ.
Организацией этого и последующего мероприятия — XVIII Саммита глав государств и правительств стран-членов Движения Неприсоединения, занималась наша дружная команда, имеющая большой опыт в проведении такого рода масштабных проектов.