Qoşulmama Hərəkatın Nazirlər Konfransı
Aprelin 3-6-da Azərbaycanın paytaxtında Bakı şəhərində yerləşən Konqres Mərkəzində Qoşulmama Hərəkatının Nazirlər Konfransı keçirildi. Konfransda Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, BMT Baş Assambleyasının sədri Miroslav Layçak, Azərbaycanın xarici işlər naziri Elmar Məmmədyarov, ölkələrin xarici işlər nazirləri, eləcə də digər nümayəndə heyətlərinin nümayəndələri iştirak ediblər. Konfrans KİV nümayandələri tərəfində geniş işıqlandırılmışdır.
Amapola Exclusive Events şirkəti tədbirə təşkilati dəstəyi təmin etdi. Bu konfransın təşkili komandamız üçün ən vacib layihələrdən biri idi.
Amapola Exclusive Events-ın floristləri diplomatik protokola uyğun olarak güllər seçib tədbirdə estetik gözəllik və təntənəli bir atmosfer yaratdılar.

Конференция министров Движения Неприсоединения
Государственные мероприятия, организованные нашей компанией, являются важным звеном в нашем портфолио.
3-6 апреля в расположенном в столице Азербайджана г Баку Конгресс-центре,  прошла промежуточная конференция министров Движения Неприсоединения. На конференции принимали участие президент Азербайджана Ильхам Алиев, председатель Генассамблеи ООН Мирослав Лайчак, министр иностранных дел Азербайджана Эльмар Мамедъяров, главы МИД стран, а также представители других делегаций.
Компания Amapola Exclusive Events оказала организационную поддержку мероприятия. Это был один из самых ответственных проектов для нашей команды.
Флористы Amapola Exclusive Events тщательно подобрали цветы, согласно дипломатическому протоколу, тем самым  смогли добавить мероприятию эстетическую красоту и торжественную атмосферу.
Событие носило государственный характер и широко освещалось во всех средствах массовой информации СМИ.