Cənub Qaz Dəhlizinin açılış mərasimi
29 may Azərbaycan Respublikasının tarixində mühüm gün idi. Azərbaycan qazının Avropaya tədarükü üçün nəzərdə tutulmuş Cənub Qaz Dəhlizinin (CQD) rəsmi açılışı olub. Mərasimdə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, ABŞ-ın Dövlət Katibinin köməkçisinin müavini Sandra Oudkirk, Böyük Britaniya və Şimali İrlandiyanın Baş nazirinin müavini Baronessa Emma Nikolson, OPEK-in baş katibi Məhəmməd Barkindo, Qaz İxrac edən Ölkələr Forumunun baş katibi Yuri Sentyurin iştirak ediblər. Bu möhtəşən tədbir Kütləvi İnformasiya vasitələri tərəfindən geniş işıqlandırılmışdır.
Tədbirin təşkilini və keçirilməsini Amapola Exclusive Events şirkəti etdi.
Bakı şəhərində yerləşən Səngəçal terminalını Cənub Qaz Dəhlizinin açılış mərasiminə hazırlamaq üçün bizim komandanın tam 7 günü var idi. Cəmi bir həftəyə komandamız pankartları hazırladı və istehsal etdi, binaların dekorasiyasını etdi, floristik bəzədilməni etdi və s.
Bizim üçün vaxt bir əngəl deyil, həmişə ləyaqətlə cavab verməyə çalışdığımız bir çağırışdır. Biz özümüzlə rəqabət apararaq böyüyürük.

Церемония открытия «Южного газового коридора»
Государственные мероприятия являются проектами, организация которых требует чёткого соблюдения делового протокола и заранее утверждённого плана.
Запуск ЮГК
29 мая был важный день в истории Азербайджанской Республики. В этот день состоялось грандиозное событие — официальное открытие «Южного газового коридора»(ЮГК), предназначенного для поставок азербайджанского газа в Европу. На церемонии присутствовали Президент Азербайджана Ильхам Алиев, заместитель помощника госсекретаря США Сандра Оудкирк, посланник премьер-министра Великобритании и Северной Ирландии баронесса Эмма Николсон, генсек ОПЕК Мохаммед Баркиндо, генсек Форума стран-экспортеров газа Юрий Сентюрин. Это важное событие широко освещалось в Средствах Массововой Информации (СМИ).
Организацией и проведением мероприятия занималась Amapola Exclusive Events.
У нашей команды было ровно 7 дней, чтобы подготовить Сангачальский терминал к церемонии открытия ЮГК. Команда завершила за неделю дизайн и изготовление баннеров, подготовку помещения, сделала флористическое оформление и т.д.
Для нас время – это не препятствие, это вызов, на который мы всегда стремимся ответить достойно. Мы растем, и растем соревнуясь только с собой.