Böyüklərin ad günləri – bayram ssenariləri
Eyni zamanda, böyüklər üçün ad gününün təşkili kifayət qədər zəhmətli bir prosesdir. Çünki həm qonaqlar, həm də şənliyin səbəbkarı – bütün böyüklər, hər birinin öz fərdi xüsusiyyəti olan formalaşmış şəxsiyyətlər – bu bayramda özlərini rahat hiss etməlidirlər.
Amapola Exclusive Events komandamızın mütəxəssisləri bayramınızın təşkilini öz üzərinə götürərək, onu “istifadəyə hazır” təhvil verəcəklər, bu isə o deməkdir ki, dəvətnamədən başlayaraq xatirə hədiyyələrinə qədər bütün mərhələləri işləyib hazırlayacaqlar.
Şirkətin böyüklər üçün çox maraqlı ad günü və ildönümü ssenariləri vardır, onlardan bəzilərini sizinlə bölüşürük:
Bütün iştirak edənlərin dünya ətrafında bayram səyahətinə getməsi təklif edildiyi ad günü ssenarisi səyahət etmək və dünyanın gözəlliklərini dərk edərək və müxtəlif ölkələrin mədəniyyəti və həyatı ilə tanış olaraq inanılmaz çoşqunluq hiss etmək həvəskarı olan bəy səbəbkarımızın ürəyincə oldu.
“Bürc” mövzusundakı ad günü ssenarisi astrologiya ilə maraqlanan, şüuru bütün naməlum şeylərə qarşı çevik və həssas olan, bürclərin bütün xüsusiyyətlərini və səciyyələrini və onların arasındakı qarşılıqlı əlaqələri dəqiq bilən xanım səbəbkarımıza mükəmməl şəkildə uyğun gəldi.
Azadlıq, təmizlik, işıq və etibarın rəmzi olan “White Party” ad günü mövzusu xanım səbəbkarımızı ən yaxşı şəkildə səciyyələndirdi. Onun təbiətinin keyfiyyətlərini vurğulamaq üçün, o gün hər şey onun sevimli ağ rənginə boyandı.
“İdman Ustası” üslubunda ad günü xüsusi olaraq yüksək nəticələr əldə etmiş və bütün idmançılar kimi məqsədyönlü və iradəli xasiyyətə malik, özünə qarşı son dərəcə tələbkar, nizam–intizamı hər zaman birinci yerə qoyan qılıncoynatma üzrə idman ustası olan bəy səbəbkarımız üçün seçilmişdir.
“Kino həvəskarı” ad gününün ssenarisi kino və foto həvəskarı, yaradıcı insan, hər bir kadrın və həyatın anının təkrarsızlığını qiymətləndirən bəy səbəbkarımız üçün seçilmişdir.
“Venesiya bal-maskaradı” ad günü mövzusu özündə Venesiya balının əsrarəngizliyini və rənglərinin bütün əlvanlığını cəmləşdirən sirli, aristokratik və zərif xanım səbəbkarımız tərəfindən seçilmişdir.
“Azərbaycanlılar İtaliyada” mövzusu bəy səbəbkarımızın ətraf aləm üçün hər zaman özünəməxsus maqnit olan İtaliyaya, onun rəngarəngliyinə, mədəniyyətinə və görünüşləri və emosionallıqları ilə bizə çox oxşayan insanlarına qarşı sevgisini nəzərə alaraq onun üçün xüsusi olaraq seçilmişdi.
“Lalə cənnəti” üslubunda ad günü bu gözəl güllər kimi parlaq və qeyri-adi görünüşə malik olan xanım səbəbkarımızın ürəyincə oldu. Həm də ad günü bu incə və kövrək güllərin çiçəklənməsi vaxtı ilə üst-üstə düşmüşdü.
Bir sözlə, Amapola Exclusive Events mütəxəssislərinə müraciət edərək, siz eyni zamanda iki əsas məsələni həll edirsiniz: həm bayramın keçirilmə yerini, həm də böyük üçün ad günü ssenarisini peşəkarcasına və işini bilərək hazırlayacaq insanları tapırsınız.
Axı düzgün seçilmiş, rahat və dəbli yer, maraqlı və zəngin proqram ilə birlikdə nəticədə uğrunda hər şeyin təşkil edildiyi o ideal bayrama nail olmağa imkan verə bilərlər.

День рождения взрослых – сценарии праздника
И в то же время организация дня рождения для взрослых является процессом достаточно трудоемким. Ведь и гости, и виновник торжества – все взрослые, сформировавшиеся личности, каждая со своими индивидуальными особенностями – должны чувствовать себя комфортно на этом празднике.
Специалисты нашей команды Amapola Exclusive Events возьмут на себя организацию вашего праздника, сдав его “под ключ”, что означает, разработав все этапы, начиная от пригласительного и заканчивая подарками на память.
В копилке компании много интересных сценарий дней рождений и юбилеев для взрослых, делимся с вами некоторыми из них:
Сценарий Дня рождения, в котором всем присутствующим предлагается отправиться в праздничное кругосветное путешествие, пришлось по душе нашему имениннику- любителю путешествовать и ощущать невероятный восторг, познавая красоты мира и знакомясь с культурой и жизнью разных стран.
Сценарий дня рождения в тематике “Знаки зодиака” идеально подошёл для нашей именинницы, увлечённой астрологией, чьё сознание гибко и восприимчиво ко всему неизведанному, которая точно знает все особенности и характеристики знаков гороскопа и взаимодействия между ними.
Тема дня рождения “White Party”, символизирующая свободу, чистоту, свет и доверие как нельзя лучше охарактеризовало нашу именинницу. Чтобы подчеркнуть качества её характера, в этот день всё окрасилось в её любимый белый цвет.
День рождения в стиле “Мастер спорта” был специально подобран для нашего именинника, мастера спота по фехтованию, добившийся высоких результатов и, как и все спортсмены, обладающего целеустремлённым и волевым характером, чрезвычайно требовательным к себе и для которого дисциплина – всегда на первом месте.
Сценарий дня рождения “Киноман” был выбран для нашего именинника, любителя кино и фотографии, творческого человека, ценящего неповторимость каждого кадра и мгновения жизни.
Тема дня рождения “Венецианский бал Маскарад” была выбрана нашей именинницей, такой загадочной, аристократичной и изысканной, сочетающей в себе таинственность и всю пестроту красок Венецианского бала.
Тема “Азербайджанцы в Италии” была подобрана специально для нашего именинника, учитывая его любовь к Италии, которая была и остаётся для окружающего мира своеобразным магнитом, к её колориту, её культуре и её людям, таким похожим на нас своей внешностью и эмоциональностью.
День рождения в стиле “Маковый рай” пришлось по душе нашей имениннице, обладающей такой же яркой и незаурядной внешностью, как эти прекрасные цветы. К тому же, день рождения совпал со временем цветения этих нежных и хрупких цветов.
Одним словом, обратившись к специалистам Amapola Exclusive Events, Вы решаете сразу две ключевые задачи: находите и место проведения праздника, и людей, которые профессионально и со знанием дела разработают сценарий дня рождения для взрослого.
Ведь, правильно подобранное, комфортное и стильное помещение, совмещенное с интересной и насыщенной программой, в сумме способны дать тот самый идеальный праздник, ради которого обычно все и затевается.