Teambuilding- səfərdə olan hadisə.
Dünyanın hazırda çətin bir dövr yaşadığını və Covid-19 pandemiyası ilə mübarizə kontekstində yaşamağı öyrəndiyini nəzərə alsaq, bir çox şirkətin işçiləri mənzillərindən uzaqdan işləyirlər və müxtəlif rabitə platformaları vasitəsilə əlaqə qururlar.
Aydındır ki, bu cür ünsiyyət yaşamaq, gözlə əlaqə, duyğular və əhval-ruhiyyə ötürməklə əldə edilə olunan effekti vermir.
Bundan əlavə, evdən işləyənlər halbuki pandemiyadan öncə eyni ofisdə 8–9 saat vaxt keçirən insanlar, ünsiyyət və birlikdə vaxt keçirmək üçün darıxırlar.
Karantin və bütün qadağanlar ləğv edildikdən, bütün karantinlər və bütün qadağalar bərpa edildikdən, normal həyat, o cümlədən ofislərdə iş bərpa olunduqdan sonra işçilər üçün komanda qurmağın təşkili çox yaxşı olardı.
Amapola Exclusive Events şirkətinin kollektivi bu işdə sizə böyük məmnuniyyətlə kömək edəcək!
Biz sizin işçilər üçün mükəmməl teambuilding quracağıq, bunun vasitəsilə aşağıdakı məqsədlərə nail ola bilərsiniz:
•  İşçilərinizə şirkətinizdə işləmək barədə müsbət emosiyalar və xoş xatirələr bəxş edin;
•  işçiləri komanda işinə sövq edin, aralarındakı münasibətləri gücləndirin, komandada birliyin formalaşmasına həvəsləndirin.
•  Komandanı motivasiya edərkən onları müsbət və uğurlu bir yola yönəldin.
•  İşçilərin yaradıcı potensialını və yaradıcılığını aşkar edin.
•  komanda daxilində effektiv qərar qəbuletmə mexanizmi yaradın.
•  Hər bir fərdi mütəxəssis tərəfindən şirkət üçün dəyəri, əhəmiyyəti və rolu barədə bir anlayış yaradın.
•  və nəhayət, qeyri-rəsmi və azad bir mühitdə dincəlin və əylənin.
Maraqlı teambuilding təşkil etmək üçün müxtəlif təkliflərimiz var:
•  aktiv komanda qurma, gəzinti və təbiət gəzintiləri
•  idman yönümlü teambuilding, müxtəlif idman növləri üzrə yarışlar (futbol, ​​basketbol, ​​tennis və s.)
•  Şəhərdən kənarda və ya şəhər daxilində keçirilən “quest” teambuilding.
•  yaradıcı master-klasslar (rəsm, saxsı qab və s.)
•  İntellektual teambuilding – nə? nə vaxt, harada? tipli oyunlar.
•  Karnaval tipli teambuildinglər.
•  Oyun şəklində keçirilən teambuilding – “mafiya” tipli müxtəlif oyunlar.
Və nəhayət qeyd etmək istərdik ki, mütəxəssislərimizlə əlaqə quraraq istənilən tətili təşkil etməkdə peşəkar kömək ala və bütün maraqlı fikirləri həyata keçirə bilərsiniz.
Korporativ komanda quruculuğunun nə olduğunu yaxşı bilən səlahiyyətli heyət, layihələrinizi həyata keçirməyə və komandada əlverişli atmosferi gücləndirməyə kömək edəcəkdir.

Тимбилдинг- выездное мероприятие
Учитывая, что мир сейчас переживает трудное время и учится жить в условиях борьбы с пандемией Covid-19, сотрудники многих компаний работают на удалённом доступе из своих квартир и общаются посредством различных коммуникационных платформ.
Очевидно, что такое общение не даёт того эффекта, которого можно достичь путём живого, передающего контакт глаз, эмоции и настроение.
Кроме того, люди, проводящие по 8-9 часов в одном офисе, несомненно, скучают по общению и совместному времяпровождению при работе на удалённом доступе.
Для психологической разрядки всего коллектива, после снятия карантина и всех запретов, возобновления нормальной жизни, в том числе и трудовой деятельности в офисах, было бы прекрасной идеей организовать тимбилдинг для сотрудников.
В этом, с большим удовольствием, помогут вам сотрудники нашей копании Amapola Exclusive Events!
Мы организуем для вас идеальный тимбилдинг, посредством которого вы сможете достичь следующих целей:
•  подарить работникам положительные эмоции и приятные воспоминания о работе в вашей компании;
•  подтолкнуть сотрудников к совместной, командной работе, усилить взаимосвязи между ними, формирование единства в коллективе;
•  мотивировать и настроить на позитив и успех команду;
•  раскрыть творческий потенциал и креатив у сотрудников;
•  создать эффективный механизм принятия решений внутри коллектива;
•  формировать понимания каждым отдельным специалистом своей ценности, значимости и роли для компании;
•  и наконец, просто отдохнуть и весело провести время в неформальной и свободной обстановке;
Идеи для предложения и проведения интересных тимбилдингов у нас, самые разнообразные:
•  активный тимбилдинг, походы и поездки на природу
•  спортивный тимбилдинг, соревнования по различным видам спорта (футбол, баскетбол, теннис и т.д.)
•  тимбилдинг-кветы- в городе или за его пределами
• творческие мастер классы (живопись, гончарное дело и т. д.)
•  интелектуальный тимбидинг, по типу игры “Что? Где? Когда?”
•  костюмированный тимбилдинг
•  тимбилдинг- различные игры по типу “мафии” и многое другое.
И напоследок, хотелось бы отметить, что, обратившись к нашим специалистам, Вы сможете получить профессиональную помощь в организации любых видов отдыха и реализовать все интересные задумки.
Грамотный персонал, прекрасно знающий, что такое корпоративный тимбилдинг, поможет осуществить Ваши проекты и укрепить благоприятную атмосферу в коллективе.